Skontaktuj się z nami

Umów bezpłatną konsultację

Zrób pierwszy krok w kierunku automatyzacji i AI! Wypełnij formularz, a my zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić dogodny termin spotkania oraz dopytać o szczegóły Twoich potrzeb.

Dzięki naszym automatyzacjom możesz osiągnąć zwrot z inwestycji w projekt (ROI) już w pierwszym miesiącu.

 • Check Icon - Code Webflow Template
  50%+ wzrost wydajności
 • Check Icon - Code Webflow Template
  160h+ zaoszczędzonych godzin pracy
 • Check Icon - Code Webflow Template
  4tygodnie do ROI
 • Check Icon - Code Webflow Template
  95% mniej błędów

Przestań tylko myśleć o przyszłości - zacznij działać już teraz!

Twoja wiadomość została przesłana.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Oops! Something went wrong.
Zawsze analizujemy Twój pomysł

Niektóre automatyzacje nie mają sensu

i nie udajemy, że jest inaczej. Jeśli zauważymy, że w Twoim przypadku automatyzacja jest niepotrzebna to powiemy Ci o tym otwarcie. Zamiast obiecywać złote góry, doradzimy Ci, w których procesach automatyzacja ma dla Ciebie większy sens i potencjał większego zwrotu z inwestycji.

About Code Agency - Code Webflow Template
"To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości"

4 proste kroki aby rozpocząć

Jak wygląda współpraca z nami?

01

Skontaktuj się z nami

Najpierw skupiamy się na zrozumieniu Twojego pomysłu, problemu lub rzeczywistych potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i podzielisz się z nami swoją historią podczas 30-minutowej rozmowy.

02

Rekomendacje

Już podczas pierwszego spotkania otrzymasz od nas pierwsze rekomendacje. Powiemy ci, jaki jest najlepszy sposób, aby rozpocząć i rozwijać swój biznes w zakresie automatyzacji oraz AI.

03

Oferta

Współpracę zazwyczaj zaczynamy od audytu procesów biznesowych, aby później móc zaproponować Ci najlepszą ofertę "nie do odrzucenia". Obejmie ona wszystkie szczegóły dotyczące realizacji projektu, możliwe ROI, ryzyka i koszty. Gdy tylko zaakceptujesz ofertę, rozpoczniemy pracę.

04

Wdrożenie i uruchomienie

Nasz zespół specjalistów pracuje nad realizacją twojego projektu i regularnie informuje cię o postępach. Po jego zakończeniu i zatwierdzeniu, służymy wsparciem w zakresie szkoleń, wdrażania zmian oraz dalszego rozwoju.

Najczęściej Zadawane Pytania

Masz pytania? Odpowiemy na nie!

Czym jest Automatyzacja?

Automatyzacja AI to proces wykorzystywania technologii, oprogramowania i narzędzi do wykonywania zadań i procesów bez konieczności interwencji człowieka. Celem jest zwiększenie wydajności, zmniejszenie liczby błędów oraz oszczędność czasu i zasobów.

Jakie są korzyści z automatyzacji dla firm?

Automatyzacja może przynieść wiele korzyści, w tym zwiększenie produktywności, eliminację błędów ludzkich, poprawę jakości, oszczędność czasu i kosztów oraz możliwość skupienia się na bardziej strategicznych zadaniach.

Jakie są najczęstsze wyzwania związane z wdrażaniem automatyzacji?

Wdrożenie automatyzacji może wiązać się z wyzwaniami, takimi jak identyfikacja właściwych procesów do zautomatyzowania, wybór odpowiednich narzędzi i dostawców oraz zapewnienie szkolenia personelu. Ważne jest również monitorowanie i dostosowywanie procesów w miarę rozwoju technologii i zmian potrzeb firmy.

Jaki jest koszt usług automatyzacji?

Koszt naszych usług automatyzacji zależy od różnych czynników, takich jak rodzaj i poziom automatyzacji, liczba i złożoność zadań, wielkość i zakres projektu oraz wymagania dotyczące dostosowania i integracji. Zawsze jednak staramy się oferować nasze usługi automatyzacji w konkurencyjnej i przystępnej cenie, bez uszczerbku dla jakości i wartości.

WAŻNE: Zawsze zapewniamy szczegółową oraz przejrzystą wycenę przed rozpoczęciem każdego projektu, dążąc wraz z klientem do osiągnięcia najlepszego rozwiązania uwzględniając zarówno budżet firmy oraz indywidualne potrzeby.