Lepsi niż AI

Wierzymy, że automatyzacja i AI zmienią świat na lepsze

Jesteśmy zespołem pasjonatów automatyzacji i sztucznej inteligencji. Nasza pasja do programowania, zarządzania projektami i silna wiedza biznesowa skłoniły nas do założenia firmy dla osób, które podzielają nasze wspólne wartości, pomysły i entuzjazm w tych dziedzinach.

Standardy AutomationMoon

Nasze główne wartości

Ikonka przedstawiająca wygraną

Win-Win

Zawsze staramy się budować uczciwe relacje z klientami, oparte na wzajemnym szacunku. Pracujemy bardzo przejrzyście, aby stworzyć sytuację korzystną dla obu stron.

Ikonka przedstawiająca pomysł

Innowacyjność

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań i testujemy najnowsze trendy technologiczne. Pracując z nami, możesz być pewien, że żadna innowacja cię nie ominie.

Ikonka przedstawiająca jakość

Gramy fair

Jeśli zauważymy, że w Twoim przypadku automatyzacja jest niepotrzebna, odrzucimy projekt i powiemy Ci o tym otwarcie.

Nasza historia

"AI cię nie zastąpi, zrobią to ludzie, którzy z niej korzystają"

AutomationMoon narodził się z pasji i wiary, że automatyzacja w połączeniu ze sztuczną inteligencją ma ogromny potencjał, aby zrewolucjonizować sposób działania przedsiębiorstw i pomóc im odnieść sukces.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w niezwykły sposób. Wszystko zaczęło się od inspirującego spotkania kilku pasjonatów na prestiżowej konferencji poświęconej innowacjom technologicznym.

Poznaj ludzi stojących za AutomationMoon

Zdjęcie Pawła Maciążka

Paweł Maciążek

Przedsiębiorca i menedżer z dużym doświadczeniem w projektach IT, strategii biznesowej, zarządzaniu zespołem i sprzedaży międzynarodowej. Współzałożyciel GeekForce. Paweł ma  doświadczenie w sprzedaży, rozwoju biznesu i partnerstwach strategicznych.

Zdjęcie Kacpra Wlodarczyka

Kacper Włodarczyk

Doświadczony menedżer IT i założyciel firmy programistycznej, jest ekspertem w zarządzaniu projektami IT. Jego pasja do automatyzacji i sztucznej inteligencji nie tylko inspiruje jego zespół, ale także przyczynia się do rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zdjęcie Tymoteusza Abramka

Tymoteusz Abramek

Doświadczony CTO z wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie sztucznej inteligencji i automatyzacji. Posiada zaawansowane umiejętności programistyczne, strategiczne myślenie i wiedzę branżową.

Skontaktuj się

Gotowy do startu?

Przestań tylko myśleć o automatyzacji i sztucznej inteligencji i zrób pierwszy krok - skontaktuj się z nami! Pomoże Ci to odpowiedzieć na najważniejsze pytania i odkryć, w jaki sposób automatyzacja i sztuczna inteligencja mogą wesprzeć pracę Twojej firmy.

 Email Icon - Code Webflow Template

Skontaktuj się

Kliknij tutaj, wypełnij formularz, umów się na rozmowę lub napisz do nas e-mail. Opisz swój pomysł, a nasi specjaliści skontaktują się z tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami