"To mały krok człowieka, ale wielki skok ludzkości"

4 proste kroki aby rozpocząć

Jak wygląda współpraca z nami?

01

Skontaktuj się z nami

Najpierw skupiamy się na zrozumieniu Twojego pomysłu, problemu lub rzeczywistych potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i podzielisz się z nami swoją historią podczas 30-minutowej videorozmowy.

02

Rekomendacje

Już podczas pierwszego spotkania otrzymasz od nas pierwsze rekomendacje. Powiemy ci, jaki jest najlepszy sposób, aby rozpocząć i rozwijać swój biznes w zakresie automatyzacji oraz AI.

03

Oferta

Współpracę zazwyczaj zaczynamy od audytu procesów biznesowych, aby później móc zaproponować Ci najlepszą ofertę "nie do odrzucenia". Obejmie ona wszystkie szczegóły dotyczące realizacji projektu, możliwe ROI, ryzyka i koszty. Gdy tylko zaakceptujesz ofertę, rozpoczniemy pracę.

04

Wdrożenie i uruchomienie

Nasz zespół specjalistów pracuje nad realizacją twojego projektu i regularnie informuje cię o postępach. Po jego zakończeniu i zatwierdzeniu, służymy wsparciem w zakresie szkoleń, wdrażania zmian oraz dalszego rozwoju.

Skontaktuj się

Gotowy do startu?

Przestań tylko myśleć o automatyzacji i sztucznej inteligencji i zrób pierwszy krok - skontaktuj się z nami! Pomoże Ci to odpowiedzieć na najważniejsze pytania i odkryć, w jaki sposób automatyzacja i sztuczna inteligencja mogą wesprzeć pracę Twojej firmy.

 Email Icon - Code Webflow Template

Skontaktuj się

Kliknij tutaj, wypełnij formularz, umów się na rozmowę lub napisz do nas e-mail. Opisz swój pomysł, a nasi specjaliści skontaktują się z tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami