Skontaktuj się z nami

Pracujmy razem

Przestań myśleć tylko o automatyzacji oraz AI i zrób pierwszy krok - napisz do nas e-mail lub zarezerwuj bezpłatną konsultację z AutomationMoon

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.
"To mały krok człowieka, ale wielki skok ludzkości"

4 proste kroki aby rozpocząć

Jak wygląda współpraca z nami?

01

Skontaktuj się z nami

Najpierw skupiamy się na zrozumieniu Twojego pomysłu, problemu lub rzeczywistych potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i podzielisz się z nami swoją historią podczas 30-minutowej videorozmowy.

02

Rekomendacje

Już podczas pierwszego spotkania otrzymasz od nas pierwsze rekomendacje. Powiemy ci, jaki jest najlepszy sposób, aby rozpocząć i rozwijać swój biznes w zakresie automatyzacji oraz AI.

03

Oferta

Współpracę zazwyczaj zaczynamy od audytu procesów biznesowych, aby później móc zaproponować Ci najlepszą ofertę "nie do odrzucenia". Obejmie ona wszystkie szczegóły dotyczące realizacji projektu, możliwe ROI, ryzyka i koszty. Gdy tylko zaakceptujesz ofertę, rozpoczniemy pracę.

04

Wdrożenie i uruchomienie

Nasz zespół specjalistów pracuje nad realizacją twojego projektu i regularnie informuje cię o postępach. Po jego zakończeniu i zatwierdzeniu, służymy wsparciem w zakresie szkoleń, wdrażania zmian oraz dalszego rozwoju.

Najczęściej Zadawane Pytania

Masz pytania? Odpowiemy na nie!

Czym jest automatyzacja?

Automatyzacja to proces wykorzystywania technologii, oprogramowania i narzędzi do wykonywania zadań i procesów bez konieczności interwencji człowieka. Celem jest zwiększenie wydajności, zmniejszenie liczby błędów oraz oszczędność czasu i zasobów.

Jakie są korzyści z automatyzacji dla firm?

Automatyzacja może przynieść wiele korzyści, w tym zwiększenie produktywności, eliminację błędów ludzkich, poprawę jakości, oszczędność czasu i kosztów oraz możliwość skupienia się na bardziej strategicznych zadaniach.

Jakie są najczęstsze wyzwania związane z wdrażaniem automatyzacji?

Wdrożenie automatyzacji może wiązać się z wyzwaniami, takimi jak identyfikacja właściwych procesów do zautomatyzowania, wybór odpowiednich narzędzi i dostawców oraz zapewnienie szkolenia personelu. Ważne jest również monitorowanie i dostosowywanie procesów w miarę rozwoju technologii i zmian potrzeb firmy.

Jaki jest koszt usług automatyzacji?

Koszt naszych usług automatyzacji zależy od różnych czynników, takich jak rodzaj i poziom automatyzacji, liczba i złożoność zadań, wielkość i zakres projektu oraz wymagania dotyczące dostosowania i integracji. Zawsze jednak staramy się oferować nasze usługi automatyzacji w konkurencyjnej i przystępnej cenie, bez uszczerbku dla jakości i wartości. Średni koszt naszych usług automatyzacji zaczyna się od 3000 PLN, a kończy na 250 000 PLN za projekt, w zależności od konkretnych okoliczności każdego projektu. Jest to jednak tylko szacunek i może się różnić w zależności od ostatecznej umowy z klientem. WAŻNE: Zawsze zapewniamy szczegółową i przejrzystą wycenę przed rozpoczęciem jakiegokolwiek projektu i będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego budżetu i potrzeb.