June 2024

Wykonaliśmy wdrożenie automatyzacji generowania ofert dla firmy produkcyjnej zajmującej się stolarką otworową

Naszym klientem jest firma produkcyjna zajmująca się produkcją stolarki otworowej.

Usługa

Automatyzacja, Audyt procesów biznesowych

Platformy

Bubble, Make.com, Airtable

Wykonaliśmy wdrożenie automatyzacji generowania ofert dla firmy produkcyjnej zajmującej się stolarką otworową

Przegląd projektu

Firma produkcyjna napotkała na wyzwanie związane z przygotowywaniem czasochłonnych ofert dla swoich klientów. Proces ten był skomplikowany, szczególnie gdy wymagał uwzględnienia wielu parametrów takich jak wymiary, materiał czy inne specyfikacje techniczne istotne dla wytworzenia produktu. W związku z tym, firma zdecydowała się podjąć działania mające na celu usprawnienie tego procesu.

Wykonanie

W ramach naszego działania, stworzyliśmy dedykowany system automatyzujący proces tworzenia ofert. Nowo wprowadzony system umożliwia szybkie i precyzyjne przygotowywanie wycen, na podstawie informacji zebranych z elektronicznych formularzy dostępnych dla klientów. W ten sposób, firma jest w stanie uzyskać kompleksowe informacje na temat potrzeb, specjalnych preferencji klienta czy ewentualnych trudności wynikających z nietypowych i nieszablonowych konstrukcji.

Wyniki projektu

Dzięki wdrożeniu dedykowanego systemu automatyzującego proces tworzenia ofert, firma produkcyjna odnotowała znaczące korzyści:

  • Skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie ofert o 40%, co przyczyniło się do zwiększenia efektywności pracy zespołu oraz szybszego reagowania na potrzeby klientów - choćby te najbardziej złożone.
  • Eliminacja wystąpienia tzw. ludzkich błędów wynikających z ręcznego procesu tworzenia ofert.
  • Usprawnienie komunikacji z klientami poprzez możliwość szybkiego dostarczania spersonalizowanych ofert, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Automatyzacja i sztuczna inteligencja z AutomationMoon

"To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości"

Zobacz, jak możesz wdrożyć automatyzację i sztuczną inteligencję w swojej firmie.

Nie wierz nam na słowo.

Zobacz, co mówią nasi dotychczasowi klienci.

"Zero problemów w obsłudze"

Prace skończone 5 dni przed końcem projektu, po 3 tygodniach ROI, zero problemów w obsłudze - nie ma lepszych ludzi od automatyzacji na rynku.

Piotr Lichota
CEO Profilnet

"po prostu wooooow"

Wasze Automatyzacje z AI to pomysł który wyprzedza rynek! Nie widziałem jeszcze takich efektów osiągniętych w tak krótkim czasie.

Tomas Escudero
CEO at Slango.us

"Dostosowane do konkretnych potrzeb"

Dzięki tej automatyzacji mogliśmy szybko obniżyć koszty operacyjne i poprawić obsługę naszych klientów. Stworzone dla nas systemy są po prostu świetne.

Brent Byrnes
President  Shredded Inc

"Gem, set, mecz"

To jak wprowadziliście Automatyzacje z AI to mistrzostwo, krok po kroku wychodzimy z świata chaosu do procesów które dają nam gigantyczną przewagę na rynku.

Maciej Jarząb
CEO Braight AI Technologies

"Świetne usługi automatyzacji"

AutomationMoon oferuje naprawdę świetne usługi w zakresie automatyzacji. Doskonale rozumieją nasze potrzeby, cele i wyzwania.

Mateusz Cisowski
CEO at AI Hero

"Mesjasze automatyzacji i AI"

Przez te wasze automatyzacje w marketingu i sprzedaży wreszcie mam czas na to co naprawdę lubię robić a reszta działa sama - kolejny mój artykuł na LinkedIn będzie o was!

Artur Rozmysł
CEO at językowe supermoce
  Poprzedni
Następny   
Skontaktuj się

Gotowy do startu?

Przestań tylko myśleć o automatyzacji i sztucznej inteligencji i zrób pierwszy krok - skontaktuj się z nami! Pomoże Ci to odpowiedzieć na najważniejsze pytania i odkryć, w jaki sposób automatyzacja i sztuczna inteligencja mogą wesprzeć pracę Twojej firmy.

 Email Icon - Code Webflow Template

Skontaktuj się

Kliknij Tutaj, wypełnij formularz, umów się na rozmowę lub napisz do nas e-mail. Opisz swój pomysł, a nasi specjaliści skontaktują się z tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami